Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Hanami Annayake dla kobiet

Hanami Annayake dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

Hanami Annayake dla kobiet Zdjęcia Hanami Annayake dla kobiet Zdjęcia

Hanami marki Annayake to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Hanami został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Martine Pallix. Nutami głowy są fiołek i cyklamen; nutami serca są kwiat wiśni, jaśmin i piwonia; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Fiołek Cyklamen

Kwiat wiśni Jaśmin Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hanami by Annayake.

Hanami Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Hanami, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Hanami, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hanami marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hanami marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Marc Jacobs Marc Jacobs Jacomo Silences Christian Dior Remember Me Air-Val International Disney Minnie 2005 Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Benetton B. Clean Energy Louis Feraud Louis Feraud Boucheron Boucheron Eau Legere Byredo Green Chantecaille Wisteria Chanel Une Fleur de Chanel Vicky Tiel Originale