Marki » A » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Annayake Pour Lui Annayake dla mężczyzn

Annayake Pour Lui Annayake dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 3

Annayake Pour Lui Annayake dla mężczyzn Zdjęcia Annayake Pour Lui Annayake dla mężczyzn Zdjęcia

Annayake Pour Lui marki Annayake to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Annayake Pour Lui został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są mandarynka, herbata, jabłko i bergamotka; nutami serca są bambus, lotos i kwiat bawełny; nutami bazy są wata cukrowa, orzech laskowy i fasolka tonka.

Mandarynka Herbata Jabłko Bergamotka

Bambus Lotos Kwiat bawełny

Wata cukrowa Orzech laskowy Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Annayake Pour Lui by Annayake.

Mefisto

Annayake Pour Lui Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Annayake Pour Lui, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Annayake Pour Lui, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Annayake Pour Lui marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Annayake Pour Lui marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Dior Homme Carolina Herrera Herrera For Men Carolina Herrera 212 Men Donna Karan DK Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Moschino Uomo? Givenchy Le De Givenchy Cereus Cereus No.7 Neil Morris Storm Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Sinfonia di Note Fleur de Santal Swiss Arabian Dehn El Ood Malaki