Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Annayake Pour Elle Light Annayake dla kobiet

Miałem: 1

wodny
Annayake Pour Elle Light Annayake dla kobiet Zdjęcia

Annayake Pour Elle Light marki Annayake to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Annayake Pour Elle Light został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, Żywica elemi i figa; nutami serca są jaśmin, lilia wodna, róża, konwalia i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe i ambra.

Bergamotka Cytryna Amalfi Żywica elemi Figa

Jaśmin Lilia wodna Róża Konwalia Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Annayake Pour Elle Light by Annayake.

Annayake Pour Elle Light Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Annayake Pour Elle Light, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Annayake Pour Elle Light, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Annayake Pour Elle Light marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Annayake Pour Elle Light marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Aroma Calm Calvin Klein Eternity Purple Orchid Versace Jeans Couture Glam Lacoste Lacoste Pour Femme L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Kate Moss Kate Alviero Martini 1a Classe Woman Shania Twain Shania Starlight Bruno Acampora Seplasia Oriflame Miss O Fashion Princess Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition O Boticario Floratta Sapphire