Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Annayake Pour Elle Annayake dla kobiet

Annayake Pour Elle Annayake dla kobiet

ozonowy
Annayake Pour Elle Annayake dla kobiet Zdjęcia

Annayake Pour Elle marki Annayake to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Annayake Pour Elle został wydany w 2000 roku. Annayake Pour Elle stworzyli Lucas Sieuzac i Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutami głowy są liść figi, herbata i bergamotka; nutami serca są dzikie kwiaty i nymfeida; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne i nuty drzewne.

Liść figi Herbata Bergamotka

Dzikie kwiaty Nymfeida

Piżmo Nuty drzewne Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Annayake Pour Elle by Annayake.

Image Woman
CK One

Annayake Pour Elle Recenzje Perfum

zarya
zarya

Kupilam w ciemo w poszukiwaniu japonskiego klimatu. Moze jest zbyt wczesna godzina a moze to
tylko omamy olfaktoryczne? Ale czy to mozliwe, ze oslawiona herbaciana Pour Elle to zwykla mixtura Cerrutti Image z CK One? Czy ktos ma podobne odczucia?
Moze trafil mi sie felerny egzemplarz, bo nie wierze ze moze byc az tak zle...?

patetico
patetico

Annayake pour Elle to subtelne, herbaciane cudo.
Zapach doskonały na orzeźwienie w upalny dzień, kojarzy się z odpoczynkiem na łonie natury, wylegiwaniem się w trawie wśród brzęczących owadów, nad jakimś jeziorkiem.
Soczyście, a jednak spokojnie.
To nie jest to, czego normalnie spodziewamy się po perfumach.
To jest oczyszczenie z ciężkich aromatów na rzecz zbliżenia się do dziko rosnących roślin rozkwitłych w bujnej trawie i wodnych lilii na powierzchni spokojnej, wodnej tafli.
Przewodnikiem tej radosnej wyprawy jest na pewno herbata, którą czuć od początku do końca.
Z lekką goryczką i orzeźwieniem, herbata mocna i cierpka, ale biała, a nie zielona czy czarna.
Do tego intensywny akord bergamotki i zielonego, figowego liścia.
To taki zapach, którego używa się raczej chcąc osiągnąć wewnętrzny spokój i harmonię, niż próbując czarować otoczenie.
Bardzo lubię jego naturalność i prostotę.
Herbaciano-roślinny?
Chyba tak można go przybliżyć, jeśli jest komuś nieznany.
Bo piżmo i nuty drzewne występuje tu tylko w śladowych ilościach, przynajmniej ja tak to odbieram.
Bardzo dobra trwałość, zadowalająca projekcja.
Jeśli ktoś tęskni za wypoczynkiem w pięknym miejscu:)

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Kupiłam je mojej mamie w ciemno będąc w Paryżu...i używa ich już kilka lat( są bardzo wydajne, przez swoją super trwałość). Nie jest to mój zapach, jednak gdy czasami się nimi spryskam, czuję naprawdę letnie i przyjemne orzeźwienie. Wyczuwam w nich cytrusy,ale zdecydowanie na pierwszy plan wysuwa się herbata... w tle przebijają się gdzieś niewinnie kwiaty. Zapach pozostawia śliczny ogonek. Są świetne na dzień i pasują do wszystkich pór roku.
Dla fanek zielonych zapachów będzie naprawdę miłym odkryciem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Annayake Pour Elle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Annayake Pour Elle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Annayake Pour Elle marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Annayake Pour Elle marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Versace Versace Essence Etheral Roberto Verino VV Aqua Women Guerlain Precious Heart Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Woman Jesus Del Pozo Esencia de Duende Tocca Florence Adrienne Vittadini Capri Tova Beverly Hills Tova Nights Floris Seringa Vicky Tiel Originale Blue Q Miso Pretty Crushed Petals