Marki » A » kwiatowe « Grupy

Sui Love Anna Sui dla kobiet

Sui Love Anna Sui dla kobiet

Sui Love marki Anna Sui to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sui Love został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Louis Grauby. Nutami głowy są japoński osmantus, marakuja, pomarańcza i sycylijska bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, włoski fiołek, tuberoza, różowy pieprz, biała róża, lilia wodna i egipski jaśmin; nutami bazy są gałka muszkatołowa, piżmo, wanilia i ambrette (piżmo ambrowe).

Japoński osmantus Marakuja Pomarańcza Sycylijska bergamotka

Kwiat pomarańczy Włoski fiołek Tuberoza Różowy pieprz Biała róża Lilia wodna Egipski jaśmin

Gałka muszkatołowa Piżmo Wanilia Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sui Love by Anna Sui.

Sui Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anna Sui Sui Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anna Sui Sui Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sui Love marki Anna Sui. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sui Love marki Anna Sui reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Crystalline Annick Goutal Le Jasmin Bill Blass Bill Blass for Women Victoria`s Secret Very Sexy Hot L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Paul Smith Paul Smith Floral Yves Saint Laurent Baby Doll Lucky Game Arrogance Arrogance pour Femme Brooks Brothers New York for Ladies Bond No 9 New York Fling Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This