Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Sui Dreams in Yellow Anna Sui dla kobiet

Sui Dreams in Yellow Anna Sui dla kobiet

Sui Dreams in Yellow Anna Sui dla kobiet Zdjęcia Sui Dreams in Yellow Anna Sui dla kobiet Zdjęcia

Sui Dreams in Yellow marki Anna Sui to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Sui Dreams in Yellow został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są pieprz i mandarynka; nutami serca są lotos i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i białe piżmo.

Pieprz Mandarynka

Lotos Jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sui Dreams in Yellow by Anna Sui.

Sui Dreams in Yellow Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anna Sui Sui Dreams in Yellow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anna Sui Sui Dreams in Yellow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sui Dreams in Yellow marki Anna Sui. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sui Dreams in Yellow marki Anna Sui reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Tommy Bahama Tommy Bahama Jette Joop Jette Heartbeat Nasomatto China White Agent Provocateur Diamond Dust Edition Sonoma Scent Studio Voile de Violette Chopard Cascade O Boticario Accordes Love & Toast Pomme Poivre Borsalino Donna Niven Morgan Gold Scent