Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Sui Dreams in Green Anna Sui dla kobiet

Sui Dreams in Green Anna Sui dla kobiet

Sui Dreams in Green Anna Sui dla kobiet Zdjęcia Sui Dreams in Green Anna Sui dla kobiet Zdjęcia

Sui Dreams in Green marki Anna Sui to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Sui Dreams in Green został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są cytron, brzoskwinia, czarna porzeczka i yuzu; nutami serca są konwalia, plumeria, jaśmin i herbata; nutami bazy są wetyweria, piżmo i nuty drzewne.

Cytron Brzoskwinia Czarna porzeczka Yuzu

Konwalia Plumeria Jaśmin Herbata

Wetyweria Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sui Dreams in Green by Anna Sui.

Sui Dreams in Green Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anna Sui Sui Dreams in Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anna Sui Sui Dreams in Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sui Dreams in Green marki Anna Sui. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sui Dreams in Green marki Anna Sui reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Chopard Infiniment Bvlgari Omnia Amethyste Montale Aoud Rose Petals Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea The Body Shop Rougeberry Tova Beverly Hills Tova Signature Shania Twain Shania Starlight Lanvin Lanvin L`Homme CnR Create Aries Oriflame Volare Neotantric Manic Love for Her Amway Ancestry