Marki » A » orientalno - waniliowe « Grupy

Sui Dreams Anna Sui dla kobiet

Sui Dreams Anna Sui dla kobiet

Miałem: 9 Chcę: 2

Sui Dreams marki Anna Sui to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Sui Dreams został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano. Nutami głowy są nektarynka, mandarynka, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są frezja, brzoskwinia, chińska piwonia i róża; nutami bazy są gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe, piżmo, tahitiańska wanilia, cedr i anyż.

Nektarynka Mandarynka Bergamotka Gorzka pomarańcza

Frezja Brzoskwinia Chińska piwonia Róża

Gałka muszkatołowa Drzewo sandałowe Piżmo Tahitiańska wanilia Cedr Anyż

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sui Dreams by Anna Sui.

Eau de Krizia

Sui Dreams Recenzje Perfum

Charleen
Charleen

Nie wiem od czego zacząć, miałam je kiedyś kupione w ciemno. Butelka jako pomysł ciekawa, ale realizacja... Połączenie plastikowej koszmarnej rączki pomalowanej na srebrno z wściekle turkusową cieczą.

Zapach cytrusowe pitu pitu z kamforą w stylu Krizii, nawet kolor ten sam. Jak większość zapachów Anny, syntetyczny, mdły i wtórny.

Alixia
Alixia

Ta woda pachnie jak woda święcona!
Wprawdzie sezon kolęd już się zakończył, ale znów kiedyś będzie i wtedy nachyl się nad naczyniem z wodą święconą... dobrze wciągnij zapach... :)
Jeśli nic nie poczujesz - nie martw się, wszystko z Tobą OK.
Tak właśnie pachnie Sui Dreams!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anna Sui Sui Dreams, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anna Sui Sui Dreams, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sui Dreams marki Anna Sui. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sui Dreams marki Anna Sui reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
The Body Shop Vanilla Helmut Lang Eau de Parfum Reminiscence Si Do Coty Vanilla Musk Demeter Fragrance Hershey’s Special Dark Parfume de Vanille Cherry Vanilla Parfume de Vanille Wild Berry Vanilla I Profumi di Firenze Talco Delicato Yves Rocher Ode a L'amour Tendrement Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache Yves Rocher Marron de Noel Sabon Femme