Marki » A » orientalno - waniliowe « Grupy

Sui Dreams Anna Sui dla kobiet

Sui Dreams Anna Sui dla kobiet

Miałem: 6 Chcę: 2

Sui Dreams marki Anna Sui to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Sui Dreams został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano. Nutami głowy są nektarynka, mandarynka, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są frezja, brzoskwinia, chińska piwonia i róża; nutami bazy są gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe, piżmo, tahitiańska wanilia, cedr i anyż.

Nektarynka Mandarynka Bergamotka Gorzka pomarańcza

Frezja Brzoskwinia Chińska piwonia Róża

Gałka muszkatołowa Drzewo sandałowe Piżmo Tahitiańska wanilia Cedr Anyż

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sui Dreams by Anna Sui.

Sui Dreams Recenzje Perfum

Alixia
Alixia

Ta woda pachnie jak woda święcona!
Wprawdzie sezon kolęd już się zakończył, ale znów kiedyś będzie i wtedy nachyl się nad naczyniem z wodą święconą... dobrze wciągnij zapach... :)
Jeśli nic nie poczujesz - nie martw się, wszystko z Tobą OK.
Tak właśnie pachnie Sui Dreams!

Sui Dreams by Anna Sui 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anna Sui Sui Dreams, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anna Sui Sui Dreams, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sui Dreams marki Anna Sui. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sui Dreams marki Anna Sui reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Passion Lolita Lempicka L`eau d`Minuit 2007  Fleur de Minuit Serendipity 3 Serendipitous L`Occitane en Provence Eau Maman & Bebe Kenzo 5:40 PM in Madagascar Smell Bent Gelty Pleasures Alyssa Ashley Vanilla Corine de Farme M'zelle Vanille Chocolat Yves Rocher Cap Nature Vanille Jessica Simpson Creamy Dessert Strange Invisible Perfumes Elektrou Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops