Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Live Your Dream Anna Sui dla kobiet

Live Your Dream Anna Sui dla kobiet

wodny
Live Your Dream Anna Sui dla kobiet Zdjęcia

Live Your Dream marki Anna Sui to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Live Your Dream został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są nuty kwiatowe, biały pieprz, konwalia i lilia wodna; nutami serca są jaśmin i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo, cedr i drzewo tekowe.

Nuty kwiatowe Biały pieprz Konwalia Lilia wodna

Jaśmin Róża bułgarska

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Cedr Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Live Your Dream by Anna Sui.

Live Your Dream Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anna Sui Live Your Dream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anna Sui Live Your Dream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Live Your Dream marki Anna Sui. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Live Your Dream marki Anna Sui reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Azzaro Visit for Women Calvin Klein Contradiction Gabriela Sabatini Private Edition Al-Rehab Al Hanouf Bond No 9 The Scent Of Peace Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Rance 1795 D'Erje Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Clean Wellness by Clean Purity Clean Clean Lather Ulric de Varens Creation N° 13 Kate Walsh Boyfriend