Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

La Vie de Boheme Anna Sui dla kobiet

La Vie de Boheme Anna Sui dla kobiet

La Vie de Boheme Anna Sui dla kobiet Zdjęcia La Vie de Boheme Anna Sui dla kobiet Zdjęcia La Vie de Boheme Anna Sui dla kobiet Zdjęcia La Vie de Boheme Anna Sui dla kobiet Zdjęcia

La Vie de Boheme marki Anna Sui to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. La Vie de Boheme został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano. Nutami głowy są pitahaya, róża turecka, gruszka i czerwone jagody; nutami serca są piwonia, frezja i magnolia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, nuty drzewne, koktajl black vanilla husk i malina.

Pitahaya Róża turecka Gruszka Czerwone jagody

Piwonia Frezja Magnolia

Piżmo Drzewo sandałowe Nuty drzewne Koktajl Black Vanilla Husk Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Vie de Boheme by Anna Sui.

Guess Girl

La Vie de Boheme Recenzje Perfum

Justyna34
Justyna34

Perfumy owocowo-kwiatowe, czuc lesne jagody, mój maz stwierdzil, ze pachnie jak wino (nie wiem czy to komplement). Zapach nie zachwyca, za to bardzo ladny flakonik. Zapach szybko sie ulatnia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anna Sui La Vie de Boheme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anna Sui La Vie de Boheme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Vie de Boheme marki Anna Sui. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Vie de Boheme marki Anna Sui reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Les Copains Papillon Givenchy Oblique Play L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme Anna Sui Night of Fancy Lollia Inspire Jardin de France Eau perlee Burberry Burberry Summer Women 2009 La Senza Discover Me Victoria`s Secret Secret Charm Love & Toast Honey Nectar Victoria`s Secret Bombshell