Marki » A » kwiatowe « Grupy

Dolly Girl Ooh La Love Anna Sui dla kobiet

Dolly Girl Ooh La Love Anna Sui dla kobiet

lekko korzenny

Dolly Girl Ooh La Love marki Anna Sui to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dolly Girl Ooh La Love został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są fiołek, cytryna, różowa piwonia, konwalia, czerwona porzeczka i bergamotka; nutami serca są różowa papryka i anyż gwiazdkowaty; nutami bazy są ambra, paczula, mech dębowy, cedr i białe piżmo.

Fiołek Cytryna Różowa piwonia Konwalia Czerwona porzeczka Bergamotka

Różowa papryka Anyż gwiazdkowaty

Ambra Paczula mech dębowy Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dolly Girl Ooh La Love by Anna Sui.

Dolly Girl Ooh La Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dolly Girl Ooh La Love marki Anna Sui. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dolly Girl Ooh La Love marki Anna Sui reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Blonde Alfred Sung Forever Guy Laroche Fidji Lise Watier Neiges Korloff Paris Kn°I Opus Oils Burlesque: Gypsy Ramon Molvizar Goldskin Yosh White Flowers 1.41 Jean Paul Gaultier Classique X Alexa Lixfeld 001 Henri Bendel Rare Mimosa Versace Vanitas