Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dolly Girl Lil` Starlet Anna Sui dla kobiet

Dolly Girl Lil` Starlet Anna Sui dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 1

Dolly Girl Lil` Starlet Anna Sui dla kobiet Zdjęcia Dolly Girl Lil` Starlet Anna Sui dla kobiet Zdjęcia

Dolly Girl Lil` Starlet marki Anna Sui to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dolly Girl Lil` Starlet został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cytryna, pomarańcza i gruszka; nutami serca są piwonia i lilia; nutami bazy są Śliwka i piżmo.

Cytryna Pomarańcza Gruszka

Piwonia Lilia

Śliwka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dolly Girl Lil` Starlet by Anna Sui.

Dolly Girl Lil` Starlet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anna Sui Dolly Girl Lil` Starlet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anna Sui Dolly Girl Lil` Starlet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dolly Girl Lil` Starlet marki Anna Sui. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dolly Girl Lil` Starlet marki Anna Sui reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Blumarine Vintage Lalique Amethyst Lancetti Etre Special Edition Carla Fracci Odette Tsi-La Organic Saqui Springfield SPF Woman Keiko Mecheri Hanae Love Passport Juliet Love Letter Montale Roses Elixir Lomani Best Lady Fiorucci Pin Up I M Juicy Jeanne Arthes Boum Be Different