Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dolly Girl Bonjour L'Amour Anna Sui dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

ozonowy
Dolly Girl Bonjour L'Amour Anna Sui dla kobiet Zdjęcia

Dolly Girl Bonjour L'Amour marki Anna Sui to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dolly Girl Bonjour L'Amour został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cynamon, włoski melon i grejpfrut z florydy; nutami serca są magnolia, tuberoza, kwiat pomarańczy, jaśmin i konwalia; nutami bazy są teksańskie drzewo różane, ambra, kokos, piżmo, malina, korzeń irysa, brzoskwinia i cedr.

Cynamon Włoski melon Grejpfrut z Florydy

Magnolia Tuberoza Kwiat pomarańczy Jaśmin Konwalia

Teksańskie drzewo różane Ambra Kokos Piżmo Malina Korzeń irysa Brzoskwinia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dolly Girl Bonjour L'Amour by Anna Sui.

Dolly Girl Bonjour L'Amour Recenzje Perfum

Dolly Girl Bonjour L'Amour by Anna Sui 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dolly Girl Bonjour L'Amour marki Anna Sui. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dolly Girl Bonjour L'Amour marki Anna Sui reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Victoria`s Secret Supermodel Anna Sui Flight Of Fancy Acqua di Biella Janca Christian Dior Eau de Dolce Vita Victoria`s Secret Isle of Pink Shimmering Fragrance Mist Gres Cabotine Delight Women Secret w`eau Sunset Keiko Mecheri Hanae Marc de la Morandiere Ayako Garage GRG American Beauty True Delight Chantal Thomass Chantal Thomass Eau de Toilette