Marki » A » kwiatowe « Grupy

Anna Sui Anna Sui dla kobiet

Anna Sui Anna Sui dla kobiet

Anna Sui Anna Sui dla kobiet Zdjęcia

Anna Sui marki Anna Sui to kwiatowe perfumy dla kobiet. Anna Sui został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są pomarańcza, morela, akord zieleni, malina i bergamotka; nutami serca są nuty kwiatowe, irys, jaśmin, korzeń irysa, konwalia i róża bułgarska; nutami bazy są fasolka tonka, drzewo sandałowe, ambra i cedr.

Pomarańcza Morela Akord zieleni Malina Bergamotka

Nuty kwiatowe Irys Jaśmin Korzeń irysa Konwalia Róża bułgarska

Fasolka tonka Drzewo sandałowe Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Anna Sui by Anna Sui.

Anna Sui Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anna Sui Anna Sui, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anna Sui Anna Sui, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Anna Sui marki Anna Sui. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Anna Sui marki Anna Sui reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Love Gabriela Sabatini Daylight Christian Dior Forever and Ever Estée Lauder Beautiful Love Marc Rosen Shanghai Estée Lauder Beautiful Summer Bouquet L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007 Balenciaga Talisman eau Transparente Pacifica Tahitian Gardenia Rifat Ozbek Ozbek Calvin Klein Beauty Florascent Aqua Floralis Rose