Marki » A » kwiatowe « Grupy

Anna Sui Anna Sui dla kobiet

Anna Sui Anna Sui dla kobiet

Anna Sui Anna Sui dla kobiet Zdjęcia

Anna Sui marki Anna Sui to kwiatowe perfumy dla kobiet. Anna Sui został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są pomarańcza, morela, akord zieleni, malina i bergamotka; nutami serca są nuty kwiatowe, irys, jaśmin, korzeń irysa, konwalia i róża bułgarska; nutami bazy są fasolka tonka, drzewo sandałowe, ambra i cedr.

Pomarańcza Morela Akord zieleni Malina Bergamotka

Nuty kwiatowe Irys Jaśmin Korzeń irysa Konwalia Róża bułgarska

Fasolka tonka Drzewo sandałowe Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Anna Sui by Anna Sui.

Anna Sui Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Ależ się zdziwiłam, że nie ma jeszcze żadnej recenzji do tego zapachu. Mam wrażenie, że nie jest on też w Polsce popularny, ja dostałam go przed laty na urodziny od mojej holenderskiej ciotki. Flakonik wydawał mi się już wtedy dość oryginalny aczkolwiek na granicy kiczu ale w sumie lubię zakręconych ludzi a kreatorka mody Anna Sui taka mi się trochę wydaje. Szczególnie kolor płynu i pudełka przyciągają mój wzrok a czarna ramka dodaje czegoś bajkowego a la dobra czarownica.
A zapach? Przede wszystkim pudrowy ale to nie tony piżma czy kremowości, tu nic nie zabija zmysłu powonienia, jest subtelnie, delikatnie kremowo pudrowo i fioletowo, coś jak mała imprezka Halloween, choć w sumie to róża tu rządzi, róża słodka, powabna, pąsowa o malutkich kielichach, zero gorzkich cierpkich nut, zero cierni czy gałęzi, jest słodko ale nie różowo i przesłodzenie.
Bardzo odpowiada mi tu pewien czarny jak ramka flakonu rys: jakby nuta przypraw, dymku, spalonego winylu. Może to tonka w połączeniu z ambrą i sandałowcem, nie wiem, ale to właśnie to coś, co mnie tak pociąga w Anna Sui, jest to nawet ciut niszowe ale całość jest jednak bardzo mainstreamowa, nie ma co się oszukiwać, ja w pewnym momencie wyczuwałam tu nawet jakąś tanią sztuczność ale jednak ta pudrowa słodka wdzięczna różyczka wraz z pozostałymi składnikami, przede wszystkim tonką, piżmem i sandałowcem przekonały mnie na tyle, ze po latach znowu nabyłam mały flakonik i spryskuję się obficie, bo słabo wyczuwam to pachnidełko, trwałość ok. 2 godzin, ale za tę cenę warto, naprawdę. Anna sprawdzi się na co dzień, doda nam odrobiny tajemniczości, zawadiactwa i nutkę rozmarzenia, przyda się czasem w zwykły szary dzień :)
Dodatkowy plus: ja nie znam niczego podobnego, choć nawet gdzieś daleeeekim echem zapach przypomniał mi dziś Nu Be Lithium, tu w wersji bardzo złagodzonej.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anna Sui Anna Sui, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anna Sui Anna Sui, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Anna Sui marki Anna Sui. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Anna Sui marki Anna Sui reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Tender Light Bath and Body Works White Cherry Blossom Bijan DNA E. Coudray Givrine Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Parfum Natura Amor America Paramela Carolina Herrera Flore Rochas Eau Sensuelle Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli O Boticario Floratta in Blue Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris DSH Perfumes Wedding Bouquet