Marki » A » szyprowe « Grupy

Perle de Mousse Ann Gerard dla kobiet

Perle de Mousse Ann Gerard dla kobiet

aldehydowy
Perle de Mousse Ann Gerard dla kobiet Zdjęcia Perle de Mousse Ann Gerard dla kobiet Zdjęcia Perle de Mousse Ann Gerard dla kobiet Zdjęcia Perle de Mousse Ann Gerard dla kobiet Zdjęcia

Perle de Mousse marki Ann Gerard to szyprowe perfumy dla kobiet. Perle de Mousse został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są aldehydy, bergamotka, różowy pieprz, zielona mandarynka, galbanum i bluszcz; nutami serca są konwalia, głóg, róża bułgarska, goździk (przyprawa), jaśmin i gardenia; nutami bazy są mastyks, ambra, piżmo i wanilia.

Aldehydy Bergamotka Różowy pieprz Zielona mandarynka Galbanum Bluszcz

Konwalia Głóg Róża bułgarska Goździk (przyprawa) Jaśmin Gardenia

Mastyks Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perle de Mousse by Ann Gerard.

Perle de Mousse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ann Gerard Perle de Mousse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ann Gerard Perle de Mousse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perle de Mousse marki Ann Gerard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perle de Mousse marki Ann Gerard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Oriflame Amethyst Fatale Scents of Time Pyxis Penhaligon`s Quercus Ormonde Jayne Ormonde Man Gucci Gucci Pour Homme Penhaligon`s Racquets Formula Revillon French Line Le Jardin Retrouve Pour Homme Ayala Moriel Rainforest Avon True Force Jeanne Arthes Shanghai Night Mansfield Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica