Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Animale for Men Animale dla mężczyzn

Animale for Men Animale dla mężczyzn

Animale for Men marki Animale to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Animale for Men został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są frezja, cytryna i neroli; nutami serca są jagody jałowca, lawenda i geranium; nutami bazy są skóra, mech dębowy i wetyweria.

Frezja Cytryna Neroli

Jagody jałowca Lawenda Geranium

Skóra mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Animale for Men by Animale.

Animale for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Animale Animale for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Animale Animale for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Animale for Men marki Animale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Animale for Men marki Animale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Estée Lauder Youth-Dew Yves Saint Laurent Opium Secret de Parfum Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach The Body Shop Javari Czech & Speake Frankincense and Myrrh Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Avon Christian Lacroix Absynthe for Him Ayala Moriel Razala M. Micallef Les 4 Saisons: Black Sea DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations) Parfumerie Generale Private Collection Querelle Demeter Fragrance Holy Smoke