Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Animale Temptation for Men Animale dla mężczyzn

Animale Temptation for Men Animale dla mężczyzn

Animale Temptation for Men Animale dla mężczyzn Zdjęcia Animale Temptation for Men Animale dla mężczyzn Zdjęcia

Animale Temptation for Men marki Animale to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Animale Temptation for Men został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są cyprys i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa i lawenda; nutami bazy są egzotyczne drzewa, fasolka tonka, piżmo i drzewo sandałowe.

Cyprys Cytryna

Gałka muszkatołowa Lawenda

Egzotyczne drzewa Fasolka tonka Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Animale Temptation for Men by Animale.

Animale Temptation for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Animale Animale Temptation for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Animale Animale Temptation for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Animale Temptation for Men marki Animale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Animale Temptation for Men marki Animale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Summer 2006 Azzaro Chrome Calvin Klein Ck One Electric L`Occitane en Provence Eau du Badian Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Clean Clean Man Bogner Bogner Man Classic Summer Edition Marc Jacobs Splash Lemon 2009 Creed Royal Water Guerlain Guerlain Homme L`Eau Henri Bendel Persian Lime & Pepper