Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Animale Temptation for Men Animale dla mężczyzn

Animale Temptation for Men Animale dla mężczyzn

Animale Temptation for Men Animale dla mężczyzn Zdjęcia Animale Temptation for Men Animale dla mężczyzn Zdjęcia

Animale Temptation for Men marki Animale to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Animale Temptation for Men został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są cyprys i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa i lawenda; nutami bazy są egzotyczne drzewa, fasolka tonka, piżmo i drzewo sandałowe.

Cyprys Cytryna

Gałka muszkatołowa Lawenda

Egzotyczne drzewa Fasolka tonka Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Animale Temptation for Men by Animale.

Animale Temptation for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Animale Animale Temptation for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Animale Animale Temptation for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Animale Temptation for Men marki Animale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Animale Temptation for Men marki Animale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein Ck One Electric Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Homme Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Montale Aromatic Lime Air-Val International Bob Esponja The Body Shop Zestini L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Maitre Parfumeur et Gantier Sanguine Muskissime Gant Gant Silver Demeter Fragrance Sushi Antonio Miro Colonia