Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Animale Temptation Animale dla kobiet

Animale Temptation Animale dla kobiet

Mam: 1

Animale Temptation Animale dla kobiet Zdjęcia

Animale Temptation marki Animale to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Animale Temptation został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są gruszka i bergamotka; nutami serca są gardenia, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Gruszka Bergamotka

Gardenia Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Animale Temptation by Animale.

Animale Temptation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Animale Animale Temptation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Animale Animale Temptation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Animale Temptation marki Animale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Animale Temptation marki Animale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003 Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Femme Masaki Matsushima Masaki/Masaki Eau Jeune Bleu Azur La Perla J`Aime La Nuit Fiorucci Fiorucci O Boticario Femme.com Gale Hayman Golden Delicious Victoria`s Secret Love Spell Mirato Malizia Bon Bons Primobacio Coach Coach Poppy Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011