Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Animale Temptation Animale dla kobiet

Animale Temptation Animale dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Animale Temptation Animale dla kobiet Zdjęcia

Animale Temptation marki Animale to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Animale Temptation został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są gruszka i bergamotka; nutami serca są gardenia, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Gruszka Bergamotka

Gardenia Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Animale Temptation by Animale.

Animale Temptation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Animale Animale Temptation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Animale Animale Temptation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Animale Temptation marki Animale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Animale Temptation marki Animale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Jamaica Woman Aftelier Orchid Single Yllozure Yllozureole Pierre Cardin Pierre Cardin pour Femme Christina Aguilera Inspire Neil Morris Coral Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche Gres Grain de Folie Replay Replay Your Fragrance! for Her Amway Sun Dapples Paris Hilton Passport Paris Yves Rocher Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps