Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Animale Animale for Men Animale dla mężczyzn

Animale Animale for Men Animale dla mężczyzn

miodowy
tytoniowy

Animale Animale for Men marki Animale to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Animale Animale for Men został wydany w 1994 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, miód, ananas, lima, drzewo sandałowe, ambra, paczula, lawenda, piżmo, galbanum, wanilia, jaśmin, ylang-ylang, konwalia, cedr, tytoń, róża i cytryna.

Gałka muszkatołowa Miód Ananas Lima Drzewo sandałowe Ambra Paczula Lawenda Piżmo Galbanum Wanilia Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Cedr Tytoń Róża Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Animale Animale for Men by Animale.

Rochas Man
TL Pour Lui
A*Men Pure Malt
Surrender

Animale Animale for Men Recenzje Perfum

arturovittorio
arturovittorio

Zapach ciekawy. Bardzo słodki, wręcz ulepkowaty, ale lubię takie, więc nie przeszkadza. Duuużo miodu i bardzo dojrzałego ananasa. Poza tym wyczuwalna wanilia i różne nuty kwiatowe. Jak na swoją cenę i przeokropny flakon, kompozycja całkiem niezła. Dla mnie jednak niezbyt trwała i o ograniczonej projekcji. Ale polecić warto, bo rzecz to smakowita i nietuzinkowa, taka ogrodowo-spożywcza. Na chłodniejsze dni, ale ograniczeń co do pory roku raczej nie wyczuwam. Dla słodziaków.

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Skuszony wieloma świetnymi recenzjami, nabyłem swego czasu flakon tego pachnidła.
Cóż mogę rzec - jeśli chodzi o perfumy za takie pieniądze, to jest to wg mnie dobry wybór na chłodne dni.
Kompozycja, jaką przedstawia nam Animale, to przede wszystkim dużo miodu - gęstego, słodkiego i takiego jakby "starawego". Towarzyszy mu ananas, nie świeży a raczej "zleżały" (o czym wspomniał już lukesho), trochę wanilii i wiele innych nut, które osobiście ciężko było mi wyłapać. Aromat sprawia wrażenie dość złożonego i ciężkiego, ale niestety także syntetycznego. Jest słodko, ciepło i delikatnie pikantnie :)
Parametry są w porządku, dobra trwałość (7-8h) i dość mocna projekcja przez pierwsze 1-2h, która potem znacznie łagodnieje.
Mi zapach nie przypadł do gustu. Czemu? Ano dlatego, że wyczuwam w nim zbyt wiele podobieństw do A*Mena Thierrego Muglera. Wiem że dla wielu jest to zaleta, mi natomiast ta charakterystyczna pikantność i mocna słodycz nie przypadła do gustu.
Ale ogólnie, Animale Animale jest na pewno bardzo interesującą, zdecydowanie męską propozycją, przede wszystkim na zimę, dodatkowo za niewielkie pieniądze.

Byłbym zapomniał - flakon beznadziejnie tandetny...

lukesho
lukesho

Zapach słodki, w klimatach miodowych. Ananas jest, nie taki świeży jak w np. Aventusie, lecz przejrzały. Mam skojarzenia z A*Menem Pure Malt, przy otwarciu (nuta słodu, którą łączę z miodem). Miód jest dość sztuczny (podobny sposób przedstawienia miodu przypomina mi Ted Lapidus - Lapidus PH, w szarej butelce) i to w ten nieprzyjemny dla mojego nosa sposób. Zapach dość linearny, nie zauważyłem dużej ewolucji w czasie. Nie podoba mi się typ projekcji. Mocna przez 2 godziny, a potem jest bliskoskórnie. Po 3-4 godzinach czuć go mocno tylko po wlepieniu nosa w miejsce aplikacji. Osoby postronne po 4 godzinach nic nie czują. Trwałość przy skórze dociąga do 9-10 godzin, ale co z tego, skoro przy normalnych czynnościach zapachu po prostu nie czuć?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Animale Animale Animale for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Animale Animale Animale for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Animale Animale for Men marki Animale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Animale Animale for Men marki Animale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Serge Lutens Ambre Sultan Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Yves Saint Laurent Body Kouros Givenchy Givenchy Gentleman Yves Saint Laurent M7 Montale Black Aoud Loewe Loewe 7 Natural Versace Versace Man Gucci Envy for Men Davidoff Zino Davidoff L`Occitane en Provence Eau des Baux Bentley Bentley for Men Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men Azzaro Acteur Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme