Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Animale Animale Animale dla kobiet

Animale Animale Animale dla kobiet

Animale Animale marki Animale to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Animale Animale został wydany w 1994 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak frezja, brzoskwinia, cytryna, mech dębowy i bergamotka.

Frezja Brzoskwinia Cytryna mech dębowy Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Animale Animale by Animale.

Animale Animale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Animale Animale Animale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Animale Animale Animale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Animale Animale marki Animale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Animale Animale marki Animale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Aromatics Elixir Elizabeth Arden Red Door Paloma Picasso Paloma Picasso Balenciaga Rumba La Perla La Perla Yardley Chique Estée Lauder Knowing Lanvin Arpege Estée Lauder Youth-Dew Yves Saint Laurent Opium Elizabeth Taylor Passion Halston Catalyst Elizabeth Taylor Black Pearls Estée Lauder Cinnabar Lancome Magie Noire Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Gres Cabochard Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Mirato Malizia Uomo Vetyver Molinard Habanita