Marki » A » drzewne « Grupy

orzechowy
ozonowy
wodny
lekko korzenny
Shigenobu Twilight Anicka Yi & Maggie Peng dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Shigenobu Twilight Anicka Yi & Maggie Peng dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Shigenobu Twilight Anicka Yi & Maggie Peng dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Shigenobu Twilight marki Anicka Yi & Maggie Peng to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Shigenobu Twilight został wydany w 2008 roku. Shigenobu Twilight stworzyli Anicka Yi i Maggie Peng. Nutami głowy są yuzu i różowy pieprz; nutami serca są liść fiołka, orzech laskowy i orzech włoski; nutą bazy jest cedr virginia.

Yuzu Różowy pieprz

Liść fiołka Orzech laskowy orzech włoski

Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shigenobu Twilight by Anicka Yi & Maggie Peng.

Shigenobu Twilight Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shigenobu Twilight marki Anicka Yi & Maggie Peng. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shigenobu Twilight marki Anicka Yi & Maggie Peng reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Aramis Aramis Ice Police Police Naked Pour Homme Versace Green Jeans Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Montale Sandal Sliver Ralph Lauren Polo Modern Reserve Patyka Boise Caron L`Anarchiste Gendarme 7 Sinful Scents Lust Ava Luxe Bois Fonce Arno Sorel Shaman Platinum La Bouquetiere Dimanche