Marki » A » szyprowe « Grupy

Magnifico Patchouli Angelo Caroli dla kobiet i mężczyzn

Magnifico Patchouli Angelo Caroli dla kobiet i mężczyzn

Magnifico Patchouli Angelo Caroli dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Magnifico Patchouli Angelo Caroli dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Magnifico Patchouli Angelo Caroli dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Magnifico Patchouli marki Angelo Caroli to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Magnifico Patchouli został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są bazylia, cynamon, rozmaryn, goździk (przyprawa), gałka muszkatołowa i geranium; nutami bazy są mech dębowy, drzewo gwajakowe, wetyweria i paczula.

Mandarynka Grejpfrut Bergamotka

Bazylia Cynamon Rozmaryn Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa Geranium

mech dębowy Drzewo gwajakowe Wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Magnifico Patchouli by Angelo Caroli.

Magnifico Patchouli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angelo Caroli Magnifico Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angelo Caroli Magnifico Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Magnifico Patchouli marki Angelo Caroli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Magnifico Patchouli marki Angelo Caroli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Solange Azagury-Partridge Cosmic Jovoy Paris Chypre Serge Lutens Muscs Koublai Khan Ormonde Jayne Ormonde Woman Roja Dove Unspoken Coty Stetson Lanvin Monsieur Lanvin Comme des Garcons H&M Liz Claiborne Claiborne for Men Lancome Sagamore Penhaligon`s Racquets Formula Atkinsons English Lavender