Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Innamorata Angelo Caroli dla kobiet i mężczyzn

Innamorata Angelo Caroli dla kobiet i mężczyzn

Innamorata Angelo Caroli dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Innamorata Angelo Caroli dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Innamorata Angelo Caroli dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Innamorata marki Angelo Caroli to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Innamorata został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są grejpfrut, pomarańcza, petitgrain i sycylijska cytryna; nutami serca są róża, geranium, cyklamen, lawenda i fiołek; nutami bazy są fasolka tonka i piżmo.

Grejpfrut Pomarańcza Petitgrain Sycylijska cytryna

Róża Geranium Cyklamen Lawenda Fiołek

Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Innamorata by Angelo Caroli.

Innamorata Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angelo Caroli Innamorata, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angelo Caroli Innamorata, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Innamorata marki Angelo Caroli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Innamorata marki Angelo Caroli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancetti Etre Special Edition IV Liz Claiborne Curve Crush Banana Republic Jade Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Novae Plus White Gold Otto Kern Signature Women Mary Kay Exotic Passionfruit Sarah Horowitz Parfums Perfect Bliss Victoria`s Secret Pretty in Pink Floris Madonna of the Almonds Thymes Red Cherie Jil Sander Sensual Jil