Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Amore Nero Angelo Caroli dla kobiet i mężczyzn

Amore Nero Angelo Caroli dla kobiet i mężczyzn

Amore Nero Angelo Caroli dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Amore Nero Angelo Caroli dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Amore Nero Angelo Caroli dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Amore Nero marki Angelo Caroli to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Amore Nero został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są cytryna, czarna porzeczka, skórka pomarańczowa i bergamotka; nutami serca są kadzidło, geranium, pieprz, imbir, róża, goździk (roślina) i seler; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, jaśmin, wetyweria i wanilia.

Cytryna Czarna porzeczka Skórka pomarańczowa Bergamotka

Kadzidło Geranium Pieprz Imbir Róża Goździk (roślina) Seler

Fasolka tonka Ambra Jaśmin Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amore Nero by Angelo Caroli.

Amore Nero Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angelo Caroli Amore Nero, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angelo Caroli Amore Nero, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amore Nero marki Angelo Caroli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amore Nero marki Angelo Caroli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Panthere Carolina Herrera CH Torrente L`Or Intense Banana Republic Rosewood Dolce&Gabbana L`eau The One Bath and Body Works Black Amethyst Flirt! Glamourazzi Keiko Mecheri Oliban Profumi del Forte Roma Imperiale Ulric de Varens Varens essentiel Musc Provocant Victoria`s Secret Velvet Amber Blackberry Rasasi Azhaar