Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Xanadu Angela Flanders dla kobiet i mężczyzn

Xanadu Angela Flanders dla kobiet i mężczyzn

Xanadu marki Angela Flanders to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Xanadu został wydany w 1992 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, brazylijska pomarańcza, paczula, drzewo różane, cedr, nuty przyprawowe, Żywice i ambra.

Bergamotka Brazylijska pomarańcza Paczula Drzewo różane Cedr Nuty przyprawowe Żywice Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Xanadu by Angela Flanders.

Xanadu Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Xanadu okazał się dla mnie najlepszym zapachem ze wszystkich zamówionych próbek od Angeli Flanders.

Jest to ciepła kompozycja z wiodącymi nutami paczuli i cytrusów, suto okraszona przyprawami i zagęszczona żywicą. Początkowo to właście cytrusy i przyprawy wiodą prym, by w końcu ustąpić miejsca paczuli, która króluje na skórze aż do końca; po tych pierwszych 30 minutach nic się już raczej nie zmienia. Zapach przypomina mi trochę Patchouli Patch Artisana.

Paczula nie jest moją ulubioną nutą, ale Xanadu nosi mi się przyjemnie. Nuty pomarańczy ożywaiają zapach, dzięki czemu nawet w gorący dzień nie męczy, szkoda tylko, że paczula przesłania drewniane nuty i że drzewo różane nie pojawia się choćby na chwilę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angela Flanders Xanadu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angela Flanders Xanadu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Xanadu marki Angela Flanders. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Xanadu marki Angela Flanders reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Aramis Havana Aftelier Parfum de Maroc Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo Les Nereides Oriental Lumpur Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Honey and the Moon Lorenzo Villoresi Piper Nigrum Bond No 9 Brooklyn Esprit VIP Life for Him Pacifica Mexican Cocoa Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrace Memo Manoa DSH Perfumes December