Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Xanadu Angela Flanders dla kobiet i mężczyzn

Xanadu Angela Flanders dla kobiet i mężczyzn
Sponsored
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 0
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+


główne akordy
balsamiczny
ciepły korzenny
cytrusowy
drzewny
paczulowy

Xanadu marki Angela Flanders to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Xanadu został wydany w 1992 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, brazylijska pomarańcza, paczula, drzewo różane, cedr, nuty przyprawowe, Żywice i ambra.

Perfumowe Nuty

Bergamotka Brazylijska pomarańcza Paczula Drzewo różane Cedr Nuty przyprawowe Żywice Ambra

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 1
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Xanadu by Angela Flanders.

Ten zapach przypomina mi...  

Xanadu Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Xanadu okazał się dla mnie najlepszym zapachem ze wszystkich zamówionych próbek od Angeli Flanders.

Jest to ciepła kompozycja z wiodącymi nutami paczuli i cytrusów, suto okraszona przyprawami i zagęszczona żywicą. Początkowo to właście cytrusy i przyprawy wiodą prym, by w końcu ustąpić miejsca paczuli, która króluje na skórze aż do końca; po tych pierwszych 30 minutach nic się już raczej nie zmienia. Zapach przypomina mi trochę Patchouli Patch Artisana.

Paczula nie jest moją ulubioną nutą, ale Xanadu nosi mi się przyjemnie. Nuty pomarańczy ożywaiają zapach, dzięki czemu nawet w gorący dzień nie męczy, szkoda tylko, że paczula przesłania drewniane nuty i że drzewo różane nie pojawia się choćby na chwilę.

Jul
22
2015

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angela Flanders Xanadu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angela Flanders Xanadu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Xanadu marki Angela Flanders. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Xanadu marki Angela Flanders reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Boucheron Jaipur Homme Fendi Life Essence Yves Saint Laurent Opium Orient Extreme Missoni Missoni Colori - Missoni Gianduia L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme Al Haramain Perfumes Al Buraq L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Arrogance Arrogance Man Giorgio Armani Attitude Extreme La Prairie Life Threads Gold Ayala Moriel Epice Sauvage 10 Corso Como 10 Corso Como Uomo

Popularne marki i zapachy: