Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Rosarium Angela Ciampagna dla kobiet i mężczyzn

Rosarium Angela Ciampagna dla kobiet i mężczyzn

miodowy
Rosarium Angela Ciampagna dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rosarium marki Angela Ciampagna to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Rosarium został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Angela Ciampagna. Nutami głowy są miód, i nasiona marchwi; nutami serca są jagody jałowca, nuty drzewne, fiołek i nasiona selera; nutami bazy są piżmo, wanilia, cedr, wetyweria i kadzidło.

Miód Nasiona marchwi

Jagody jałowca Nuty drzewne Fiołek Nasiona selera

Piżmo Wanilia Cedr Wetyweria Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rosarium by Angela Ciampagna.

Rosarium Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angela Ciampagna Rosarium, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angela Ciampagna Rosarium, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rosarium marki Angela Ciampagna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rosarium marki Angela Ciampagna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Antonio Banderas Mediterraneo Jil Sander Jil Sander Scent 79 Man Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Donna Karan DKNY Be Delicious Art Men Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Man Prada Infusion d`Homme Liz Claiborne Mambo Mix for Men Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Geo. F. Trumper GFT Hugo Boss Hugo XY Summer Edition Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria D.S. & Durga Royal Purpure