Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Oriental Soul Pour Homme Angel Schlesser dla mężczyzn

Oriental Soul Pour Homme Angel Schlesser dla mężczyzn

agarowy

Oriental Soul Pour Homme marki Angel Schlesser to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Oriental Soul Pour Homme został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, róża, geranium, goździk (przyprawa), paczula, drzewo sandałowe, agar (oud), ambra, piżmo i benzoes.

Kwiat pomarańczy Róża Geranium Goździk (przyprawa) Paczula Drzewo sandałowe Agar (oud) Ambra Piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oriental Soul Pour Homme by Angel Schlesser.

Oriental Soul Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angel Schlesser Oriental Soul Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angel Schlesser Oriental Soul Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oriental Soul Pour Homme marki Angel Schlesser. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oriental Soul Pour Homme marki Angel Schlesser reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II The Different Company Sublime Balkiss L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Rochas Absolu Yves Rocher Accord Chic Oriflame Sir Avebury Geoffrey Beene Grey Flannel Gres Cabotine Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Van Cleef & Arpels Birmane Arabian Oud Hayati Sonia Rykiel Rykiel Woman Jardin de France Tentation Dentelle Mauboussin Emotion Divine Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Christian Dior Fahrenheit Absolute Amouage Interlude Man Oriflame Architect Calvin Klein Obsession Joop! Joop! Femme