Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Esprit de Gingembre Pour Homme Angel Schlesser dla mężczyzn

Esprit de Gingembre Pour Homme Angel Schlesser dla mężczyzn

Esprit de Gingembre Pour Homme marki Angel Schlesser to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Esprit de Gingembre Pour Homme został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są skórka cytryny, imbir i grejpfrut; nutami serca są lawenda, pieprz bourbon i kardamon; nutami bazy są wetyweria bourbon, cedr atlaski i białe piżmo.

Skórka cytryny Imbir Grejpfrut

Lawenda Pieprz Bourbon Kardamon

Wetyweria Bourbon Cedr atlaski Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esprit de Gingembre Pour Homme by Angel Schlesser.

Esprit de Gingembre Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esprit de Gingembre Pour Homme marki Angel Schlesser. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esprit de Gingembre Pour Homme marki Angel Schlesser reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Annayake Undo pour Homme Gianfranco Ferre GF Ferre Lui-Him Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Intense Tommy Hilfiger True Star Men Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Sahlini Parfums L'Homme Nikos Sculpture Blue Breeze Breil Milano Breil Milano Fragrance for Man JoAnne Bassett Memories L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Esteban Bois Velours