Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Angel Schlesser Pour Elle Angel Schlesser dla kobiet

Angel Schlesser Pour Elle Angel Schlesser dla kobiet

Angel Schlesser Pour Elle Angel Schlesser dla kobiet Zdjęcia Angel Schlesser Pour Elle Angel Schlesser dla kobiet Zdjęcia Angel Schlesser Pour Elle Angel Schlesser dla kobiet Zdjęcia

Angel Schlesser Pour Elle marki Angel Schlesser to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Angel Schlesser Pour Elle został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amandine Marie. Nutami głowy są bergamotka, czerwone jagody i aksamitka; nutami serca są jaśmin, piwonia, kwiat pomarańczy i jabłko; nutami bazy są benzoes, paczula, wetyweria i fasolka tonka.

Bergamotka Czerwone jagody Aksamitka

Jaśmin Piwonia Kwiat pomarańczy Jabłko

Benzoes Paczula Wetyweria Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angel Schlesser Pour Elle by Angel Schlesser.

Angel Schlesser Pour Elle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angel Schlesser Angel Schlesser Pour Elle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angel Schlesser Angel Schlesser Pour Elle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angel Schlesser Pour Elle marki Angel Schlesser. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angel Schlesser Pour Elle marki Angel Schlesser reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006 Montblanc Femme de Montblanc Vera Wang Princess Chloe Chloe Eau de Parfum Ellen Tracy Linda Allard Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Collistar Benessere dei Sensi Jeanne Arthes Made In Love Gucci Gucci Guilty Frederic Malle Portrait of a Lady Nejma Nejma 4 Anya`s Garden Kewdra