Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Angel Schlesser Homme Oriental Edition Angel Schlesser dla mężczyzn

Angel Schlesser Homme Oriental Edition Angel Schlesser dla mężczyzn

Miałem: 4 Chcę: 3

gorzki

Angel Schlesser Homme Oriental Edition marki Angel Schlesser to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Angel Schlesser Homme Oriental Edition został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, bergamotka, piołun, drzewo sandałowe, cedr virginia, paczula, wetyweria i piżmo.

Lawenda Bergamotka Piołun Drzewo sandałowe Cedr Virginia Paczula Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angel Schlesser Homme Oriental Edition by Angel Schlesser.

Angel Schlesser Homme Oriental Edition Recenzje Perfum

Angel Schlesser Homme Oriental Edition by Angel Schlesser 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angel Schlesser Homme Oriental Edition marki Angel Schlesser. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angel Schlesser Homme Oriental Edition marki Angel Schlesser reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Creed Himalaya Chanel Bois des Iles Adidas Adidas 3 Extreme Pour Lui Tom Ford Bois Rouge Yves Rocher Voile d'Ambre Avon Derek Jeter Driven Black Miller Harris L`Air de Rien Amouage Amouage Epic Man Lubin Itasca June Jacobs Better Love Naturel Halston Man Amber The Organic Pharmacy Organic Glam Oud