Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Angel Schlesser Homme Oriental Edition Angel Schlesser dla mężczyzn

Angel Schlesser Homme Oriental Edition Angel Schlesser dla mężczyzn

Miałem: 4 Chcę: 3

gorzki

Angel Schlesser Homme Oriental Edition marki Angel Schlesser to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Angel Schlesser Homme Oriental Edition został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, bergamotka, piołun, drzewo sandałowe, cedr virginia, paczula, wetyweria i piżmo.

Lawenda Bergamotka Piołun Drzewo sandałowe Cedr Virginia Paczula Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angel Schlesser Homme Oriental Edition by Angel Schlesser.

Angel Schlesser Homme Oriental Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angel Schlesser Homme Oriental Edition marki Angel Schlesser. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angel Schlesser Homme Oriental Edition marki Angel Schlesser reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Obsession for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Byblos Blu Men Cool Parfum d`Empire Equistrius Prada Prada Tendre Lomani Ignition Aubusson man.aubusson Sonia Rykiel Le Parfum Perfumer`s Workshop Unzipped Woman Mistral Balinese Vanilla Soivohle Oudh Lacquer DSH Perfumes Sandalo Inspiritu