Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Angel Schlesser Homme Angel Schlesser dla mężczyzn

Angel Schlesser Homme Angel Schlesser dla mężczyzn

Angel Schlesser Homme marki Angel Schlesser to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Angel Schlesser Homme został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są lawenda, wetyweria, drzewo sandałowe, cedr virginia, imbir, kardamon, cynamon, anyż gwiazdkowaty i ryż; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy i jodła.

Bergamotka

Lawenda Wetyweria Drzewo sandałowe Cedr Virginia Imbir Kardamon Cynamon Anyż gwiazdkowaty Ryż

Piżmo Drzewo sandałowe mech dębowy Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angel Schlesser Homme by Angel Schlesser.

Angel Schlesser Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angel Schlesser Angel Schlesser Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angel Schlesser Angel Schlesser Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angel Schlesser Homme marki Angel Schlesser. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angel Schlesser Homme marki Angel Schlesser reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole L`Erbolario Meharees Rochas Lui Rochas CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Oriflame Architect Bentley Bentley for Men L`Artisan Parfumeur Navegar Guerlain Guerlain Homme Kenzo Air Viktor&Rolf Antidote Christian Lacroix Tumulte pour Homme Givenchy Pi Lubin Idole Eau de Parfum Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Fendi Life Essence Huitieme Art Parfums Aube Pashmina Cerruti L`Essence de Cerruti Jil Sander Jil Sander Man Absolute Etro Ambra Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain