Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Angel Schlesser Essential for Men Angel Schlesser dla mężczyzn

Angel Schlesser Essential for Men Angel Schlesser dla mężczyzn

kawowy

Angel Schlesser Essential for Men marki Angel Schlesser to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Angel Schlesser Essential for Men został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są jabłko i bergamotka; nutami serca są cynamon, kawa i liść fiołka; nutami bazy są skóra, fasolka tonka, piżmo i cedr.

Jabłko Bergamotka

Cynamon Kawa Liść fiołka

Skóra Fasolka tonka Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angel Schlesser Essential for Men by Angel Schlesser.

Trussardi Inside for men

Angel Schlesser Essential for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angel Schlesser Essential for Men marki Angel Schlesser. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angel Schlesser Essential for Men marki Angel Schlesser reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Otto Kern Cycle Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kalahari Cereus Cereus No.5 Baldessarini Del Mar Caribbean Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Homme Etro Palais Jamais Shaik Chic Shaik No 70 Bronnley Lavander Mark Birley Mark Birley D.S. & Durga Foxhunt