Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Ambre Frais Homme Angel Schlesser dla mężczyzn

Ambre Frais Homme Angel Schlesser dla mężczyzn

Miałem: 1

Ambre Frais Homme Angel Schlesser dla mężczyzn Zdjęcia

Ambre Frais Homme marki Angel Schlesser to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Ambre Frais Homme został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są kolendra, bergamotka, grejpfrut i werbena cytrynowa; nutami serca są cedr virginia, ambra i liść fiołka; nutami bazy są benzoes, mirra, Żywica i nuty drzewne.

Kolendra Bergamotka Grejpfrut Werbena cytrynowa

Cedr Virginia Ambra Liść fiołka

Benzoes Mirra Żywica Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre Frais Homme by Angel Schlesser.

Ambre Frais Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angel Schlesser Ambre Frais Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angel Schlesser Ambre Frais Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre Frais Homme marki Angel Schlesser. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre Frais Homme marki Angel Schlesser reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Christian Dior Dolce Vita Balenciaga Rumba Laura Biagiotti Roma per Uomo Dana Ambush original Ormonde Jayne Tolu Ramon Molvizar Luna Moon Animale Animale Animale for Men Jacques Fath Fath Pour L`Homme By Kilian Rose Oud DSH Perfumes Vetyver Rasasi Dhaneloudh Al Zahab Avon Turn 4XT