Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Ambre Frais Femme Angel Schlesser dla kobiet

Ambre Frais Femme Angel Schlesser dla kobiet

Ambre Frais Femme Angel Schlesser dla kobiet Zdjęcia

Ambre Frais Femme marki Angel Schlesser to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Ambre Frais Femme został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są galbanum, bergamotka, cytryna amalfi i Śliwka; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, ambra, konwalia i lilia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, benzoes, wanilia i meksykańska czekolada.

Galbanum Bergamotka Cytryna Amalfi Śliwka

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ambra Konwalia Lilia

Wetyweria Piżmo Benzoes Wanilia Meksykańska czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre Frais Femme by Angel Schlesser.

Covet

Ambre Frais Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angel Schlesser Ambre Frais Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angel Schlesser Ambre Frais Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre Frais Femme marki Angel Schlesser. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre Frais Femme marki Angel Schlesser reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Kylie Minogue Showtime EDP Crabtree & Evelyn Found Mexx XX Very Wild Voluspa Mignonette Gale Hayman Delicious Cotton Candy Lancome Chrysalide Now or Never Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Corine de Farme Witch Corn Stacked Style Fiore Flirt Remy Latour Diamond Rain GoodTrueBeautiful Lovelily