Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Agua de Jazmin Angel Schlesser dla kobiet

Agua de Jazmin Angel Schlesser dla kobiet

tuberozowy

Agua de Jazmin marki Angel Schlesser to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Agua de Jazmin został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka, grejpfrut i Łodygi porzeczki; nutami serca są jaśmin, tuberoza, piwonia i gardenia; nutami bazy są cedr i piżmo.

Mandarynka Bergamotka Grejpfrut Łodygi porzeczki

Jaśmin Tuberoza Piwonia Gardenia

Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agua de Jazmin by Angel Schlesser.

Agua de Jazmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angel Schlesser Agua de Jazmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angel Schlesser Agua de Jazmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agua de Jazmin marki Angel Schlesser. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agua de Jazmin marki Angel Schlesser reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Alviero Martini 1a Classe Woman Morgan Morgan de Toi Indult Isvaraya Shania Twain Shania Starlight DL & Co Thorn Apple LR Desperate Housewives Susan Jesus Del Pozo On El Annayake Annayake Pour Elle Light Chloe Love Gosh Bitch Donna Karan DKNY Golden Delicious