Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Absolute Oriental Angel Schlesser dla kobiet

Absolute Oriental Angel Schlesser dla kobiet

Absolute Oriental Angel Schlesser dla kobiet Zdjęcia Absolute Oriental Angel Schlesser dla kobiet Zdjęcia

Absolute Oriental marki Angel Schlesser to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Absolute Oriental został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, frezja i osmantus; nutami serca są piwonia, róża i szafran; nutami bazy są wanilia, paczula, piżmo, drzewo sandałowe i wetyweria.

Bergamotka Frezja Osmantus

Piwonia Róża Szafran

Wanilia Paczula Piżmo Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absolute Oriental by Angel Schlesser.

Absolute Oriental Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Absolute Oriental to interpretacja znanego i lubianego tematu słodkiej, orientalnej róży.
Nawet intensywnie doszukuję się tutaj oudu, i chyba trochę czuję!
Nie lubię tej grupy zapachowej, ale te perfumy są całkiem niezłe - bo róża jest deserowa, bardzo mocno wysłodzona cieplutką puszystą wanilią.
Za orientalny charakter odpowiada przede wszystkim moc i projekcja, oraz drobny drzewno-ziemisty akord - ale trzeba naprawdę mocno się wwąchać, by go poczuć.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Angel Schlesser Absolute Oriental, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Angel Schlesser Absolute Oriental, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absolute Oriental marki Angel Schlesser. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absolute Oriental marki Angel Schlesser reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

M. Micallef Mon Parfum Cristal Guerlain L'Heure Bleue The Different Company Sublime Balkiss Torrente L`Or de Torrente L`Erbolario Dolcelisir Amouage Amouage Lyric Woman Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Tom Ford Velvet Orchid Serge Lutens Ambre Sultan Oriflame M by Marcel Marongiu Serge Lutens Chergui Fendi Fendi Theorema Guerlain Shalimar Bottega Veneta Bottega Veneta Etat Libre d`Orange Fat Electrician Angel Schlesser Angel Schlesser Femme Baldessarini Strictly Private Amouage Memoir Woman Mancera Aoud Café