Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Oud Anfasic Dokhoon dla mężczyzn

Oud Anfasic Dokhoon dla mężczyzn

agarowy

Oud marki Anfasic Dokhoon to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są lawenda i nuty ziołowe; nutą serca jest kardamon; nutami bazy są agar (oud) i wetyweria.

Lawenda Nuty ziołowe

Kardamon

Agar (oud) Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud by Anfasic Dokhoon.

Oud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anfasic Dokhoon Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anfasic Dokhoon Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud marki Anfasic Dokhoon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud marki Anfasic Dokhoon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Thierry Mugler Alien Naomi Campbell Sunset Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Vivienne Westwood Let It Rock Tom Ford Oud Wood Bijan Bijan With a Twist for Men Etro Sandalo Rodier Rodier pour Femme Ulric de Varens Varens Original Oriental Night SoOud Kanz Parah Noir Platinum J Mix 11