Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Oud Anfasic Dokhoon dla mężczyzn

Oud Anfasic Dokhoon dla mężczyzn

agarowy

Oud marki Anfasic Dokhoon to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są lawenda i nuty ziołowe; nutą serca jest kardamon; nutami bazy są agar (oud) i wetyweria.

Lawenda Nuty ziołowe

Kardamon

Agar (oud) Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud by Anfasic Dokhoon.

Oud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anfasic Dokhoon Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anfasic Dokhoon Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud marki Anfasic Dokhoon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud marki Anfasic Dokhoon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Salvador Dali Laguna Homme Al-Rehab Naseem Paul Smith Paul Smith London Women Givenchy Pi Metallic Collector Cattier Eau Boisee Al Haramain Perfumes Mukhallath Al Quds Monotheme Fine Fragrances Venezia Grace Amber Animale Animale Animale for Men Smell Bent Incensed DSH Perfumes Jitterbug for Men CB I Hate Perfume Fire From Heaven Yves Rocher Nature Millenaire