Marki » A » orientalno - fougere « Grupy

January 23rd Anfasic Dokhoon dla mężczyzn

January 23rd Anfasic Dokhoon dla mężczyzn

agarowy

January 23rd marki Anfasic Dokhoon to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są lima, lawenda i szafran; nutami serca są owoce egzotyczne i olibanum; nutami bazy są ambra, nuty drzewne i agar (oud).

Lima Lawenda Szafran

Owoce egzotyczne Olibanum

Ambra Nuty drzewne Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about January 23rd by Anfasic Dokhoon.

January 23rd Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anfasic Dokhoon January 23rd, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anfasic Dokhoon January 23rd, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum January 23rd marki Anfasic Dokhoon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu January 23rd marki Anfasic Dokhoon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Givenchy Xeryus Rouge Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense Puma Jamaica Man Lacoste Lacoste Elegance La Perla Grigioperla Givenchy Givenchy Play Intense Opus Oils Divine: Eros Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Ineke Field Notes From Paris Alexa Lixfeld 003 En Voyage Perfumes Poete de Carmel Social Creatures Utopian