Marki » A » orientalno - fougere « Grupy

January 23rd Anfasic Dokhoon dla mężczyzn

January 23rd Anfasic Dokhoon dla mężczyzn

agarowy

January 23rd marki Anfasic Dokhoon to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są lima, lawenda i szafran; nutami serca są owoce egzotyczne i olibanum; nutami bazy są ambra, nuty drzewne i agar (oud).

Lima Lawenda Szafran

Owoce egzotyczne Olibanum

Ambra Nuty drzewne Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about January 23rd by Anfasic Dokhoon.

January 23rd Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anfasic Dokhoon January 23rd, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anfasic Dokhoon January 23rd, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum January 23rd marki Anfasic Dokhoon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu January 23rd marki Anfasic Dokhoon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Carolina Herrera 212 Sexy Men Iceberg Iceberg Effusion Man Pierre Cardin Bleu Marine Pour Lui Jean Paul Gaultier Le Male Scuba Diver La Perla Grigioperla Jean Paul Gaultier Cologne Le Male Summer 2008 Hermes Elixir des Merveilles Bijan Bijan Men Fragrances of Ireland Patrick Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Jacques Bogart Arabian Nights Ortigia Sicilia Ambra Nera