Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Pop pour Femme Andy Warhol dla kobiet

Pop pour Femme Andy Warhol dla kobiet

Pop pour Femme marki Andy Warhol to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Pop pour Femme został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Perfumy zawierają takie składniki, jak czereśnia, drzewo sandałowe, piżmo, gardenia tahitańska i róża.

Czereśnia Drzewo sandałowe Piżmo Gardenia tahitańska Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pop pour Femme by Andy Warhol.

Pop pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Andy Warhol Pop pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Andy Warhol Pop pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pop pour Femme marki Andy Warhol. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pop pour Femme marki Andy Warhol reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Eau de Cristobal Kenzo Kashaya Ghost Sweetheart Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose Les Parfums de Rosine Secrets de Rose Viktor&Rolf Flowerbomb Pink Sparkle Joaquin Cortes 24k Woman DSH Perfumes Route d'Iris Luciano Soprani Active Shiseido Memoire Dorin Un Air d’Arabie Oud Madonna Nudes 1979 Pour Femme