Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Pop pour Femme Andy Warhol dla kobiet

Pop pour Femme Andy Warhol dla kobiet

Pop pour Femme marki Andy Warhol to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Pop pour Femme został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Perfumy zawierają takie składniki, jak czereśnia, drzewo sandałowe, piżmo, gardenia tahitańska i róża.

Czereśnia Drzewo sandałowe Piżmo Gardenia tahitańska Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pop pour Femme by Andy Warhol.

Pop pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Andy Warhol Pop pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Andy Warhol Pop pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pop pour Femme marki Andy Warhol. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pop pour Femme marki Andy Warhol reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Essence d’eau Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Domenico Caraceni Loren Burberry Burberry Brit Gold Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Marks and Spencer Autograph New York Marina Picasso Chapeau Bleu Tocca Cleopatra DSH Perfumes Giardini Segreti (Italian Journey No. 3) Gale Hayman Glamour Avon Rare Diamonds Yardley Baroque