Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Andy Warhol pour Homme Andy Warhol dla mężczyzn

Andy Warhol pour Homme Andy Warhol dla mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 1

Andy Warhol pour Homme marki Andy Warhol to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Andy Warhol pour Homme został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dorothee Piot. Nutami głowy są estragon i bazylia; nutami serca są jaśmin i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy i cedr.

Estragon Bazylia

Jaśmin Kardamon

Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Andy Warhol pour Homme by Andy Warhol.

Andy Warhol pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Andy Warhol Andy Warhol pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Andy Warhol Andy Warhol pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Andy Warhol pour Homme marki Andy Warhol. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Andy Warhol pour Homme marki Andy Warhol reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Ralph Lauren Polo Blue Guy Laroche Drakkar Noir Christian Dior Fahrenheit 0 Degree Ayala Moriel Gaucho Dana Canoe for Men Tous Tous In Heaven Him Etro Lemon Sorbet Geo. F. Trumper Wild Fern Cologne Weil Weil Pour Homme Everlast Uppercut Jeanne Arthes Extreme Limit Rock Toni Gard Toni Gard Man