Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Andy Warhol Andy Warhol dla kobiet

Andy Warhol Andy Warhol dla kobiet

Andy Warhol marki Andy Warhol to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Andy Warhol został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dorothee Piot. Nutami głowy są czarna porzeczka, brzoskwinia, bergamotka, nuty zielone, nuty morskie i liczi; nutami serca są róża, osmantus, jaśmin i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i heliotrop.

Czarna porzeczka Brzoskwinia Bergamotka Nuty zielone Nuty morskie Liczi

Róża Osmantus Jaśmin Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Andy Warhol by Andy Warhol.

Andy Warhol Recenzje Perfum

Malwina
Malwina

Słone kwiaty i szczypta cukru, ale cukru pudru. Sól w kwiatach - morska. Delikatny, lekki, zwiewny. Niby nieskomplikowany, ale trudny do uchwycenia. Łatwy do noszenia. Idealny dla miłośników kwiatowych woni i na upalne dni. Poprawia mi nastrój.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Andy Warhol Andy Warhol, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Andy Warhol Andy Warhol, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Andy Warhol marki Andy Warhol. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Andy Warhol marki Andy Warhol reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Miami Glow Paco Rabanne Ultraviolet Summer Pop Lotto Lotto Woman Christian Dior Lily Dior Michael Kors Island Hawaii Michel Klein Comedie Michel Klein Baratti Want a summer cocktail? Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Joop! Joop! Thrill Woman Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Yves Saint Laurent Baby Doll Honeymoon Limited Edition Sarah Horowitz Parfums Perfect Nectar