Marki » A » drzewno - wodne « Grupy

Craft Andrea Maack dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 3 Chcę: 3

aldehydowy
metaliczny
Craft Andrea Maack dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Craft Andrea Maack dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Craft Andrea Maack dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Craft Andrea Maack dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Craft Andrea Maack dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Craft Andrea Maack dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Craft marki Andrea Maack to drzewno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Craft został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, cedr virginia, aldehydy, elemi, nuty wodne i nuty metaliczne.

Paczula Cedr Virginia Aldehydy Elemi Nuty wodne Nuty metaliczne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Craft by Andrea Maack.

Craft Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Absolutnie genialny zapach. Bomba. Doskonałe i idealnie w moim stylu.Marze o nich, zdecydowanie CHCĘ MIEĆ. Niby niewiele skladników a są tak skomponowane,że zapach staje sie nieziemski. Moje ulubione aldehydy w połączeniu z zimnym metalem i lodem to jest kochani-TO.Dla lekkiego przełamania chłodu jest w składzie elemi , paczula oraz drewno cedrowe. Wszystko w idealnych proporcjach, tak ułożone aby zapach był ciągle intrygujący.Nie wiem z jakiego powodu tu są zakwalifikowane jako drzewno- wodne, ja ci tam panie dziejku żadnych wodnych nut nie wyczuwam. Drzewne owszem, ale nie wodne.Te perfumy są doskonałe latem ale nie sprawią zawodu o żadnej porze roku. Biały, zimny, metaliczny flakon skrywa skarb i doskonale zapowiada co znajdziemy w środku. Wszystko zgrane i zgrabne od A do Z.

Craft by Andrea Maack 2.75 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Andrea Maack Craft, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Andrea Maack Craft, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Craft marki Andrea Maack. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Craft marki Andrea Maack reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Christian Lacroix Bazar pour Homme Versace Versace Man Eau Fraiche Cartier Déclaration Bois Bleu CB I Hate Perfume Eternal Return Donna Karan DKNY Red Delicious Men Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Him Sergio Tacchini Experience Sailing Rasasi Fighting Temptation Armand Basi L’Eau Pour Homme Jeanne Arthes CO2 Joop! Splash Rituals No. 07 White Patchouli & Cedarwood