Marki » A » « Grupy

Incarnata Anatole Lebreton dla kobiet

Incarnata Anatole Lebreton dla kobiet

Incarnata marki Anatole Lebreton to perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Incarnata został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anatole Lebreton. Nutami głowy są malina, fiołek i różanecznik; nutami serca są korzeń irysa, mirra, róża i nuty pudrowe; nutami bazy są ambra, zamsz, benzoes i wanilia.

Malina Fiołek Różanecznik

Korzeń irysa Mirra Róża Nuty pudrowe

Ambra Zamsz Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Incarnata by Anatole Lebreton.

Incarnata Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anatole Lebreton Incarnata, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anatole Lebreton Incarnata, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Incarnata marki Anatole Lebreton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Incarnata marki Anatole Lebreton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vapro International Corvette Red Donna Karan Delicious Night for Women Six Scents Six Scents 5 Jeremy Scott: Illicit Sex Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Iris David & Victoria Beckham Signature Story for Him Profumum Roma Ambra Aurea Ulrich Lang Anvers2 Sean John Unforgivable Night Smell Bent Commando Demeter Fragrance Jolly Rancher Smooth Watermelon CB I Hate Perfume CBMUSK