Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

You Are Anamor dla kobiet

You Are Anamor dla kobiet

You Are marki Anamor to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, cytryna i kolendra; nutami serca są pieprz, kardamon, jaśmin, róża i irys; nutami bazy są piżmo, ambra i drzewo sandałowe.

Pomarańcza Mandarynka Cytryna Kolendra

Pieprz Kardamon Jaśmin Róża Irys

Piżmo Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about You Are by Anamor.

You Are Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anamor You Are, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anamor You Are, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum You Are marki Anamor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu You Are marki Anamor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Avon Fire Me Up Comme des Garcons Comme des Garcons Play Shu Uemura Fleur de Source Lush Karma Manuel Canovas L`ile Bleue Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2009 L`Occitane en Provence The Bergamote - Bergamot Tea O Boticario Acqua Brasilis Lisa Hoffman French Clary Sage Guerlain La Cologne Du Parfumeur Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin