Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

You Are Anamor dla kobiet

You Are Anamor dla kobiet

You Are marki Anamor to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, cytryna i kolendra; nutami serca są pieprz, kardamon, jaśmin, róża i irys; nutami bazy są piżmo, ambra i drzewo sandałowe.

Pomarańcza Mandarynka Cytryna Kolendra

Pieprz Kardamon Jaśmin Róża Irys

Piżmo Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about You Are by Anamor.

You Are Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anamor You Are, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anamor You Are, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum You Are marki Anamor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu You Are marki Anamor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Escada Escada Sport  Sport Spirit Air-Val International Bob Esponja Acqua di Biella Acqua di Biella N° 1 Etienne Aigner Aigner Black Novae Plus Fresh Blue Bath and Body Works White Citrus Berkeley Square Lime & Clarysage April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea Guerlain La Cologne Du Parfumeur Cuba Paris Cuba Jungle Tiger La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue