Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

You Are Anamor dla kobiet

You Are Anamor dla kobiet

You Are marki Anamor to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, cytryna i kolendra; nutami serca są pieprz, kardamon, jaśmin, róża i irys; nutami bazy są piżmo, ambra i drzewo sandałowe.

Pomarańcza Mandarynka Cytryna Kolendra

Pieprz Kardamon Jaśmin Róża Irys

Piżmo Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about You Are by Anamor.

You Are Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anamor You Are, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anamor You Are, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum You Are marki Anamor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu You Are marki Anamor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Boucheron Boucheron Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Givenchy Eau Torride Salvador Dali Dalistyle Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Demeter Fragrance Earl Grey Tea Amouage Arcus L`Occitane en Provence The Bergamote - Bergamot Tea Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Asprey London Purple Water Henri Bendel Persian Lime & Pepper Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010