Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Wistful Amway dla kobiet

Wistful Amway dla kobiet

Wistful marki Amway to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są różowy pieprz, Śliwka, cytryna, malina, Żurawina, truskawka, elemi i lima; nutami serca są jaśmin, róża, liczi i kadzidło; nutą bazy jest piżmo.

Różowy pieprz Śliwka Cytryna Malina Żurawina Truskawka Elemi Lima

Jaśmin Róża Liczi Kadzidło

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wistful by Amway.

Wistful Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amway Wistful, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amway Wistful, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wistful marki Amway. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wistful marki Amway reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Valentino V Ete Giorgio Beverly Hills Wings Betty Barclay Betty Barclay Women No 3 Donna Karan DKNY Summer 2008 Oxbow Hawaiian Fantasy Guepard Miss Guepard Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Pink Room Parfum No 1 Smell Bent St Tropez Dispenser Bath and Body Works Sweet Pea Forever Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style G Zara Zara Girl