Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Wistful Amway dla kobiet

Wistful Amway dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

lekko korzenny

Wistful marki Amway to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są różowy pieprz, Śliwka, cytryna, malina, Żurawina, truskawka, elemi i lima; nutami serca są jaśmin, róża, liczi i kadzidło; nutą bazy jest piżmo.

Różowy pieprz Śliwka Cytryna Malina Żurawina Truskawka Elemi Lima

Jaśmin Róża Liczi Kadzidło

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wistful by Amway.

La Cautiva

Wistful Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Powiem tyle - niesamowite podobieństwo do niszowej La Cautivy Fueguia, tylko parametry dużo gorsze, nie ma tej trwałości, mocy, nośności, Fueguia jest też szlachetniejsza, ale jest też dużo droższa.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amway Wistful, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amway Wistful, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wistful marki Amway. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wistful marki Amway reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2004 Avon Incandessence Betty Barclay Betty Barclay Women No 3 Salvador Dali Eau de RubyLips Missoni Missoni Colori - Missoni Giallo Halston Unbound Jeanne Arthes Rose Bonbon Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Berkeley Square Fig & Cherry DSH Perfumes Bridesmaid Adidas Adidas Fresh Escape Jeanne Arthes Sexy Me No3