Marki » A » szyprowe « Grupy

Quixotic Amway dla mężczyzn

Quixotic Amway dla mężczyzn

Quixotic marki Amway to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, mięta i cyprys; nutami serca są nuty zielone, jagody jałowca i geranium; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy i cedr virginia.

Bergamotka Mięta Cyprys

Nuty zielone Jagody jałowca Geranium

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quixotic by Amway.

Quixotic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amway Quixotic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amway Quixotic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quixotic marki Amway. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quixotic marki Amway reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Tom Ford Moss Breches M. Micallef Avant-Garde Shiseido Zen Original Coty Chypre Christian Dior Diorling Ayala Moriel Rainforest Roxana Illuminated Perfume GreenWitch Brooksfield Brooksfield Men Lacoste 2000 Olivina Napa Valley Cielo Jacques Fath Ellipse Galimard Seigneur