Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Anticipate Amway dla kobiet

Anticipate Amway dla kobiet

Miałem: 1

Anticipate marki Amway to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są imbir, bergamotka, różowy pieprz, cyklamen, liczi i akord zieleni; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, róża, fiołek, konwalia i różowy pieprz; nutami bazy są piżmo, wanilia, irys, ambra i wetyweria.

Imbir Bergamotka Różowy pieprz Cyklamen Liczi Akord zieleni

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Róża Fiołek Konwalia Różowy pieprz

Piżmo Wanilia Irys Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Anticipate by Amway.

Anticipate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amway Anticipate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amway Anticipate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Anticipate marki Amway. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Anticipate marki Amway reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Annick Goutal Eau De Charlotte Kylie Minogue Showtime EDT Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura Eau Jeune Delice de Pomme Miller Harris Coeur d`Ete Lulu Guinness Fairytales Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin Costamor Dulcess Remy Latour Diamond Rain Etienne Aigner Clear Day Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris