Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Anticipate Amway dla kobiet

Anticipate Amway dla kobiet

Miałem: 1

Anticipate marki Amway to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są imbir, bergamotka, różowy pieprz, cyklamen, liczi i akord zieleni; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, róża, fiołek, konwalia i różowy pieprz; nutami bazy są piżmo, wanilia, irys, ambra i wetyweria.

Imbir Bergamotka Różowy pieprz Cyklamen Liczi Akord zieleni

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Róża Fiołek Konwalia Różowy pieprz

Piżmo Wanilia Irys Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Anticipate by Amway.

Anticipate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amway Anticipate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amway Anticipate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Anticipate marki Amway. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Anticipate marki Amway reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Victoria`s Secret Succulent Juicy Couture Viva la Juicy Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Boadicea the Victorious Invigorating Ulric de Varens Mini Purple O Boticario Glamour Secrets Black Caswell Massey Vanilla Orchid Revlon Pink Happiness Delicate Moments Angel Schlesser Ambre Frais Femme Remy Latour Diamond Rain Smell Bent Prairie Nymph Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey