Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Ancestry Amway dla kobiet

Ancestry Amway dla kobiet

Ancestry marki Amway to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Ancestry został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, czarna porzeczka, cytryna i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, róża, brzoskwinia i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Czarna porzeczka Cytryna Pomarańcza

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża Brzoskwinia Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ancestry by Amway.

Ancestry Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amway Ancestry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amway Ancestry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ancestry marki Amway. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ancestry marki Amway reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Chopard Madness Montale White Aoud Al-Rehab Al Hanouf Isabella Rossellini Daring Bond No 9 Nuits de Noho S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme Avon Spotlight Ulric de Varens Mini Musk Christina Aguilera Royal Desire Nobile 1942 Anonimo Veneziano