Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ubar Amouage dla kobiet

Ubar Amouage dla kobiet

Ubar Amouage dla kobiet Zdjęcia Ubar Amouage dla kobiet Zdjęcia

Ubar marki Amouage to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ubar został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Creations Aromatiques. Nutami głowy są tangeryna, pomarańcza, litsea cubeba i liść fiołka; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy, ylang-ylang, tuberoza, frezja, konwalia i drzewo różane; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, paczula, wetyweria, balsam copahu i czarna ambra.

Tangeryna Pomarańcza Litsea cubeba Liść fiołka

Jaśmin Kwiat pomarańczy Ylang-ylang Tuberoza Frezja Konwalia Drzewo różane

Drzewo sandałowe Wanilia Paczula Wetyweria Balsam Copahu Czarna ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ubar by Amouage.

Ubar Recenzje Perfum

Wielki bukiet mydlanych, białych kwiatów – głównie jaśmin i tuberoza, w połączeniu z drewnem sandałowym i dziwną, zwierzęcą, kwaśną nutą, która sprawia, że całość jest ciężka do zniesienia.

Bardzo intensywny zapach, ale stanowczo zbyt przeładowany.

aranka
aranka

Jest to jedna z napiękniejszych kompozycji z jaką się spotkałam!
Moc orientu i kwiatów doskonałe proporcje z mocną emanacją.
Ciesze sie ze takie zapachy są ......

kacper7991
kacper7991

Mąż dobrze powiedział ylang pachnie koniem, ze względu na współny składnik p-cresol, koniem pachnie też petunia lilia i narcyz.

amanda
amanda

Coś pięknego..po pierwszym psiku już wiem,że zaskarbił moje perfumeryjne serce i duszę.
Ano duszę to on też ma, kilkanaście nut i rok powstania jest jego mocnym atutem.
A co ważne, pomimo ciężkości,gęstości absolutnie nie przytłacza.
Jest treściwy z zachowanym umiarem,by móc cieszyć się jego pięknem a i po czasie nie dostać migreny czy tym bardziej nie być natrętnym dla otoczenia.
Wystarczą dwie małe chmurki i toż całe kwietne w oriencie królestwo jest bossskie.
Dominują przede wszystkim ekspansywne kwiaty jaśmin,ylang ylang,kwiat pomarańczy oraz najmniej tuberoza.
A to wszystko podane na złotej tacy w balsamicznych oparach przyprawione drewnem sandałowym i wanilią.
Nie mam zupełnie pojęcia czy przy tym zapachu już coś grzebano,ale jeśli nawet to i tak zachował swój przepych i bogate wnętrze.
Z upływającym czasem,Ubar ambrozjowo rozprzetrzenia się na skórze,coraz delikatniej pieści kwiatami i rozkoszną balsamistością.
Iście królewski zapach,choć mój TŻ gdy podsunęłam dłoń skwitował krótko "pachnie koniem", koniem???.
Od kiedy to koń pachnie jaśminem i kwiatem pomarańczy?,ylang ylangiem? .No,ale TŻ nie zna się na nutach ani zbytnio na zapachach.
No,na koniach tak,bo miał z nimi styczność na codzień od dziecka.

Melitele
Melitele

Zapach który na początku wgniótł mnie w podłogę, stłamsił, sponiewierał... wejście ma bardzo ciężkie, mocne. Później wynagradza swoją rządzę dominacji nad ciałem i staje się słodszy, delikatniejszy, baaardzo seksowny.
Jest to zapach z pewnością kobiecy, tajemniczy i niegrzeczny...

marialisa
marialisa

Hmm, nie widać w spisie nut róży, którą wyraźnie czuję. W otoczeniu tuberozy, jaśminu, neroli - ten zapach to prawdziwy kwiatowy kiler. Niestety nutą, która mi najbardziej przeszkadza jest wanilia - psuje wszystko. Po co, dlaczego? Żeby udusić na amen? Posiadam w swojej kolekcje, ale nosze nie częściej niż 2-3 razy w roku, często po dniu z Ubarem robię sobie dzień bez perfum, ażeby nos odpoczął.

tia
tia

dołączyły do mojej kolekcji w zeszłym roku.Bomba!...totalny szok!Nie było osoby,która by nie zapytała czym pachnę...a pachniałam aż do rana.Cudowne,bardzo trwałe i tak orientalne,że na chwilę można zapomnieć gdzie się jest.Wystarczy ich odrobina,by oczarować siebie i wszystkich wokół....polecam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Ubar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Ubar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ubar marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ubar marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Amouage Lyric Woman Guerlain Mahora Serge Lutens La Fille de Berlin Lanvin Arpege Serge Lutens Jeux de Peau Cacharel LouLou Ramon Monegal Ambra di Luna Frapin 1270 Givenchy Organza Parfum d`Empire Cuir Ottoman Joop! Joop! Le Bain Jean Paul Gaultier Classique Bond No 9 Chinatown Donna Karan Black Cashmere Profumum Roma Battito d`Ali Frederic Malle Musc Ravageur Christian Dior Poison Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Amouage Amouage Gold pour Femme Yves Saint Laurent Opium