Marki » A » orientalne « Grupy

The Library Collection Opus IX Amouage dla kobiet i mężczyzn

The Library Collection Opus IX Amouage dla kobiet i mężczyzn

The Library Collection Opus IX Amouage dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia The Library Collection Opus IX Amouage dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia The Library Collection Opus IX Amouage dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

The Library Collection Opus IX marki Amouage to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, The Library Collection Opus IX został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są kamelia, jaśmin i czarny pieprz; nutami serca są drzewo gwajakowe, skóra i wosk pszczeli; nutami bazy są wetyweria, ambra i cywet.

Kamelia Jaśmin Czarny pieprz

Drzewo gwajakowe Skóra Wosk pszczeli

Wetyweria Ambra Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Library Collection Opus IX by Amouage.

Custo Man

The Library Collection Opus IX Recenzje Perfum

Bardzo interesujący - ciężki jaśmin w połączeniu z nutami dymnymi i odrobiną cywetu. Jest w nim coś intrygująco dziwnego - jakby nuta palonej gumy, co w połączeniu z kwiatami daje ciekawy efekt.

Po kilku godzinach zamiera na skórze w postaci waniliowo - piżmowej bazy z dodatkiem skóry, przypomina mi wtedy bazy vintage'owych klasyków. Niestety ta faza nie trwa długo i zapach umiera na skórze. Bardzo intensywny, choć mógłby być trwalszy.

agat1969
agat1969

Świetne pachnidło
Znakomite połączenie jaśminu z kamelia
Cudowna baza
Zapach w klimacie JPG Fleur du Male
Jedyne zastrzeżenie to zbyt mała trwałość po 5 godzinach znika z mojej skory
Dla mnie to męski kwiatowy zapach

marienmarien
marienmarien

Wczoraj testowałam. Nie mogłam się powstrzymać będąc w Quality. Krwista czerwień flakonu kusiła niewyobrażenie silnie. To był jeden psik na nadgarstek, ale obawiam się, że dalszych testów niestety nie będzie...
Pierwsze skojarzenie po aplikacji to była...krew, zapach krwi. Miałam mieszane uczucia, bardzo chciałam poczuć kwiaty, ale skutecznie schowały się pod warstwą cywetu, skóry, szarej ambry i wosku... Opus IX to perfumy przeraźliwie fizjologiczne. Wrażenie zapachu krwi (takiej gorącej, gęstej- moja wyobraźnia pracowała na najwyższych obrotach) nie opuszczało mnie do końca. Jaśmin delikatnie zaczął pobrzmiewać w późniejszej fazie, ale dominowały słodkawo-słone, zwierzęco-cielesne nuty.
Kompozycja opowiada historię pokusy i zdrady, walkę pomiędzy głosem serca i rozsądku. Temat rzeka, dramatyczna historia miłości, w której nie ma happy endu, w której trzeba dokonać wyboru, w której żaden wybór nie jest dobry...to boli. Opus IX po prostu krwawi od nadmiaru zmagań trudnej miłości. "Traviata" (uwielbiam opery Verdiego), "Madame Butterfly" (Pucciniego jeszcze bardziej kocham), "Casablanca" (za każdym razem przeżywam tak samo), "Co się zdarzyło w Madison County" (kocham Meryl Streep i Clinta Eastwooda i od połowy filmu do końca zużywam duże opakowanie chusteczek).
Łzy! Tak, całe morze łez czuję jeszcze w Opus IX. Niezwykła to przygoda olfaktoryczna i podróż w głąb wyobraźni. Przenoszę się tam na chwilę, przeżywam słynne dramaty miłosne jak swoje, ale na codzień wolę pachnieć zupełnie inaczej.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage The Library Collection Opus IX, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage The Library Collection Opus IX, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Library Collection Opus IX marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Library Collection Opus IX marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Avon Little Black Dress Prada No9 Benjoin Bijan DNA for Men Laura Mercier Ambre Passion Yves Rocher Venise Rochas Lumiere Original biehl parfumkunstwerke eo01 Yosh Omniscent 0.96 Amouage Tribute JoAnne Bassett Sacred Incense Rasasi Sadaf Segreti di Lucca Elisa